Informació de Vallbona Veterans

Web oficial: aecarlesvallbona.cat

Telèfon Contacte Club: 649 86 59 54

Email Club: aecvallbona@gmail.com

Adreça: Pavelló de Can Bassa:
C/ Caterina Albert, 16. Granollers.

Entrenaments: Dijous de 20.30h a 22.30h (Dos grups separats per Nivell)

Entrenador: Jordi Pavon

Proper Partit Contra Sant Esteve a Can Bassa:

Temporada 18/19 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
3 Mar 2019 CV Sant Esteve Jornada 1
G 3-0
Can Bassa Granollers
(Granollers)
acta
14 Mar 2019 CV Cabrils Jornada 2
G 3-1
Can Bassa Granollers
(Granollers)
acta
31 Mar 2019 Papis Dilluns Jornada 3
G 3-1
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
acta
13 Abr 2019 Academia A Jornada 4
G 3-2
El Tub Granollers
(Granollers)
acta
10 Maig 2019 Amunt Sinera Jornada 6
P 2-3
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
acta
23 Maig 2019 Puntals Jornada 5
P 2-3
Nou Cerdenya
(Barcelona)
acta
25 Maig 2019 Mineiros Jornada 7
P 0-3
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13Vallbona Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *