Informació de CV Granollers Veterans

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
7 Nov 2019 Puntals Jornada 1
P 0-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
1 Des 2019 Amunt Sinera Jornada 2
P 2-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
13 Des 2019 Academia A Jornada 4
G 3-2
Parquet Granollers
(Granollers)
14 Des 2019 Papis Dimecres Jornada 3
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
22 Des 2019 Papis Dilluns Jornada 6
G 3-1
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
12 Gen 2020 Premià Jornada 5
G 3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
26 Gen 2020 Pansios Jornada 7
17:00
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Pansios63210179
12CV Granollers Veterans63111149
11Puntals63102138
10Papis Dilluns622021411
7Amunt Sinera612031013
7Papis Dimecres52012911
6Academia A501401114
2Premià60024515

Web oficial: aecarlesvallbona.cat

Telèfon Contacte Club: 649 86 59 54

Email Club: aecvallbona@gmail.com

Adreça: Pavelló de Can Bassa:
C/ Caterina Albert, 16. Granollers.

Entrenaments: Dijous de 20.30h a 22.00h (Dos grups separats per Nivell)

Entrenador: Javier Ciruela

 

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *