Temporades Anteriors

Aquí Sempre podreu consultar els resultats i les dades de temporadas i Fases Anteriors.

Temporada 18/19

PARTITS 18/19 FASE 1:

GRUP OR – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
17Puntals74210209
14Amunt Sinera740211612
13Mineiros74012159
9CV Sant Esteve721131314
9CV Granollers Veterans721131215
9Papis Dilluns712221317
7Papis Dimecres712041116
6Pansios711141018

GRUP PLATA – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Academia A76100213
16CV Cabrils74201188
14Canelluns74102179
11Rancios730221413
9Arenal711411418
9Sax Sant Cugat713031215
5Cansios71024718
0CV Ametlla70007221

GRUP BRONZE – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19EduVolei75200215
16Premià75011177
14Destrankis740211610
14Senglars732111810
12Academia B740031412
6Vall d'Hebron72005815
3CV Barberà71006319
0VoleiWiches70007221

PARTITS 18/19 FASE 2:

GRUP OR

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13CV Granollers Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621

GRUP PLATA

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Pansios75110206
16Papis Dimecres74201198
15Premià741111711
11Canelluns722121415
8Sax Sant Cugat720231316
6Rancios702231118
5EduVolei702141019
5Arenal71024917

GRUP BRONZE

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
24Academia B96300278
22Cansios96201257
20CV Ametlla951302413
17Destrankis950222015
16Senglars942032212
16CV Cerdanyola940412114
11CV Barberà931051417
6VoleiWiches92007621
3CV Granollers Adults91008524
0Vall d'Hebron90009027
Fases Finals Lliga 18/19

Desprès de la jornada Final celebrada ahir 16 de Juny a l’Ametlla del Vallès, aquests han estat els resultats finals:

Felicitats a tots i totes !!!

Premis a la veterania:
Grup Or – Juan Alejandro Saseta (St. Esteve)
Grup Plata – Joel Wolleretz (Academia)
Grup Bonze – Josep Jordana (Canellus)

Premis al Fair Play:
Grup Or – Puntals
Grup Plata – Papis dimecres
Grup Bonze – Voleiwiches

Premis MVP final:
Grup Or – Núria Gibert (Vallbona)
Grup Plata – Cristian Figueredo (Academia A)
Grup Bonze – Albert Juncà (Eduvólei)

Classificacions finals 18/19:

Grup Or:
Campió – Vallbona
Subcampió – Puntals
Tercer – Mineiros
Quart – Amunt Sinera
Cinquè – Pansios
Sisè – Papis Dimecres
Setè – Papis Dilluns
Vuitè – Sant Esteve

Grup Plata:
Campió – Acadèmia A
Subcampió – CV Premià
Tercer – Canelluns
Quart – Sant Cugat
Cinquè – Academia V
Sisè – Cansios
Setè – Rancios

Grup Bronze:
Campió – Eduvólei
Subcampió – Arenal
Tercer – CVA
Quart – Destrankis
Cinquè – Senglars
Sisè – Cerdanyola