Temporades Anteriors

Aquí Sempre podreu consultar els resultats i les dades de temporades o Fases Anteriors.

Temporada 18/19 FASE 1

Finalitzada la FASE 1, aquestes sòn les classificacions finals:

Academia A i Cabrils pugen a categoria OR.

Eduvolei i Premià pugen a categoria PLATA.

Papis Dimecres i Pansios baixen a categoría PLATA.

Cansios i CVA baixen a categoría BRONZE.

GRUP OR – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
17Puntals74210209
14Amunt Sinera740211612
13Mineiros74012159
9CV Sant Esteve721131314
9Vallbona Veterans721131215
9Papis Dilluns712221317
7Papis Dimecres712041116
6Pansios711141018

GRUP PLATA – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Academia A76100213
16CV Cabrils74201188
14Canelluns74102179
11Rancios730221413
9Arenal711411418
9Sax Sant Cugat713031215
5Cansios71024718
0CVA70007221

GRUP BRONZE – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19EduVolei75200215
16Premià75011177
14Destrankis740211610
14Senglars732111810
12Academia B740031412
6Vall d'Hebron72005815
3CV Barberà71006319
0VoleiWiches70007221

Resultats Fase 1 Grup OR:

Resultats Fase 1 Grup Plata:

Resultats Fase 1 Grup Bronze: