Temporades Anteriors

Aquí Sempre podreu consultar els resultats i les dades de temporadas i Fases Anteriors.

Temporada 19/20

PARTITS 19/20 FASE 1:

GRUP OR

DataLocalVisitantHoraLlocActa
13 Oct 2019Papis DimecresPapis DillunsJornada 1
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Oct 2019Academia APremià VermellJornada 1
3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
21 Oct 2019Amunt SineraPansiosJornada 1
0-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
26 Oct 2019Papis DillunsAcademia AJornada 2
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
3 Nov 2019PansiosPapis DimecresJornada 2
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
7 Nov 2019CV Granollers VeteransPuntalsJornada 1
0-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
10 Nov 2019PuntalsPremià VermellJornada 2
3-0
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
10 Nov 2019Academia APansiosJornada 3
2-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Nov 2019Amunt SineraPapis DimecresJornada 4
1-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
17 Nov 2019Premià VermellPapis DillunsJornada 3
1-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
22 Nov 2019Amunt SineraPuntalsJornada 3
0-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
26 Nov 2019PansiosPremià VermellJornada 4
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
30 Nov 2019PuntalsPapis DillunsJornada 4
0-3
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
1 Des 2019CV Granollers VeteransAmunt SineraJornada 2
2-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
13 Des 2019CV Granollers VeteransAcademia AJornada 4
3-2
Parquet Granollers
(Granollers)
14 Des 2019Papis DimecresCV Granollers VeteransJornada 3
0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Des 2019Academia AAmunt SineraJornada 5
2-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
21 Des 2019PuntalsPansiosJornada 6
1-3
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
22 Des 2019CV Granollers VeteransPapis DillunsJornada 6
3-1
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
23 Des 2019Papis DillunsPansiosJornada 5
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
31 Des 2019Amunt SineraPremià VermellJornada 6
3-0
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
11 Gen 2020Papis DimecresPuntalsJornada 5
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
12 Gen 2020Premià VermellCV Granollers VeteransJornada 5
0-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
15 Gen 2020Premià VermellPapis DimecresJornada 7
0-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
19 Gen 2020Papis DillunsAmunt SineraJornada 7
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
19 Gen 2020Academia APuntalsJornada 7
0-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
26 Gen 2020PansiosCV Granollers VeteransJornada 7
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Gen 2020Papis DimecresAcademia AJornada 6
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)

CLASSIFICACIÓ FINAL GRUP OR TEMPORADA 19-20 FASE 1:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15Pansios732201712
14Puntals74102178
14CV Granollers Veterans732111711
12Papis Dilluns723021713
11Papis Dimecres730221414
8Amunt Sinera712131216
8Academia A702411419
2Premià Vermell70025521

GRUP PLATA

Resultats i Partits Propers 15 Dies:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
12 Oct 2019Sax Sant CugatCansiosJornada 1
3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
13 Oct 2019Academia VEduVoleiJornada 1
1-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
13 Oct 2019CV AmetllaArenalJornada 1
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
20 Oct 2019CV Sant EsteveCanellunsJornada 1
3-2
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
20 Oct 2019CansiosAcademia VJornada 2
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
21 Oct 2019EduVoleiArenalJornada 2
1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
25 Oct 2019CV Sant EsteveSax Sant CugatJornada 2
2-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
27 Oct 2019ArenalCansiosJornada 3
3-0
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
3 Nov 2019Sax Sant CugatCanellunsJornada 3
3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
10 Nov 2019ArenalSax Sant CugatJornada 5
3-0
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
10 Nov 2019Academia VCV Sant EsteveJornada 3
2-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
12 Nov 2019ArenalAcademia VJornada 6
3-1
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
16 Nov 2019CanellunsCV AmetllaJornada 2
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
24 Nov 2019CV Sant EsteveArenalJornada 4
1-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
24 Nov 2019CanellunsEduVoleiJornada 4
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
24 Nov 2019CansiosCV AmetllaJornada 4
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
25 Nov 2019CV AmetllaEduVoleiJornada 3
1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
30 Nov 2019Sax Sant CugatAcademia VJornada 4
3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
2 Des 2019EduVoleiCansiosJornada 5
3-2
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
15 Des 2019Academia VCanellunsJornada 5
3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
21 Des 2019CanellunsCansiosJornada 6
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
22 Des 2019CV AmetllaCV Sant EsteveJornada 5
3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
12 Gen 2020Sax Sant CugatCV AmetllaJornada 6
3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
15 Gen 2020CansiosCV Sant EsteveJornada 7
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
19 Gen 2020CV Sant EsteveEduVoleiJornada 6
1-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
19 Gen 2020Academia VCV AmetllaJornada 7
3-2
CEM CARMEL
(Barcelona)
25 Gen 2020EduVoleiSax Sant CugatJornada 7
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
26 Gen 2020ArenalCanellunsJornada 7
3-1
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)

CLASSIFICACIÓ FINAL GRUP PLATA TEMPORADA 19-20 FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
21Arenal77000214
17Sax Sant Cugat75101189
11EduVolei731031414
10Canelluns721221515
8Cansios711321317
7Academia V703131418
5CV Sant Esteve702141119
5CV Ametlla71024919

GRUP BRONZE

DataLocalVisitantHoraLlocActa
13 Oct 2019Academia WMurs Montjuic*Jornada 1
3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
13 Oct 2019DestrankisSenglarsJornada 1
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
21 Oct 2019SenglarsMurs Montjuic*Jornada 2
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
27 Oct 2019CV BarberàCV CastellarJornada 1
3-1
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
27 Oct 2019CV CerdanyolaCV Granollers AdultsJornada 1
3-0
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
2 Nov 2019DestrankisCV CerdanyolaJornada 2
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
9 Nov 2019CV BarberàDestrankisJornada 3
2-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
10 Nov 2019Murs Montjuic*CV CastellarJornada 3
0-3
P. Municipal La Marina – BCN
(Barcelona)
15 Nov 2019CV Granollers AdultsCV BarberàJornada 2
2-3
Pavelló El Tub – GRANOLLERS
(Granollers)
17 Nov 2019CV CerdanyolaSenglarsJornada 3
1-3
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
22 Nov 2019CV Granollers AdultsMurs Montjuic*Jornada 4
3-0
Pavelló El Tub – GRANOLLERS
(Granollers)
24 Nov 2019CV CerdanyolaCV BarberàJornada 4
2-3
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
30 Nov 2019CV CastellarAcademia WJornada 2
1-3
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
30 Nov 2019Academia WCV Granollers AdultsJornada 3
3-0
CEM CARMEL
(Barcelona)
30 Nov 2019SenglarsCV CastellarJornada 4
3-0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
14 Des 2019CV BarberàSenglarsJornada 5
0-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
15 Des 2019Academia WCV CerdanyolaJornada 5
0-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Des 2019Murs Montjuic*DestrankisJornada 5
0-3
P. Municipal La Marina – BCN
(Barcelona)
16 Des 2019SenglarsCV Granollers AdultsJornada 6
3-0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
21 Des 2019DestrankisAcademia WJornada 4
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
4 Gen 2020CV CerdanyolaMurs Montjuic*Jornada 6
3-0
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
12 Gen 2020Murs Montjuic*CV BarberàJornada 7
0-3
P. Municipal La Marina – BCN
(Barcelona)
19 Gen 2020CV CastellarCV Granollers AdultsJornada 5
3-2
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
19 Gen 2020Academia WSenglarsJornada 7
3-1
CEM CARMEL
(Barcelona)
25 Gen 2020CV Granollers AdultsDestrankisJornada 7
0-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
26 Gen 2020CV BarberàAcademia WJornada 6
3-0
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
26 Gen 2020CV CastellarCV CerdanyolaJornada 7
0-3
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
26 Gen 2020DestrankisCV CastellarJornada 6
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)

CLASSIFICACIÓ FINAL GRUP BRONZE TEMPORADA 19-20 FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Destrankis74300217
16Senglars75011187
14CV Barberà732111711
14CV Cerdanyola74021179
12Academia W740031211
5CV Castellar71105917
5CV Granollers Adults71024718
0Murs Montjuic*70007021

Temporada 18/19

PARTITS 18/19 FASE 1:

GRUP OR – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
17Puntals74210209
14Amunt Sinera740211612
13Mineiros74012159
9CV Sant Esteve721131314
9CV Granollers Veterans721131215
9Papis Dilluns712221317
7Papis Dimecres712041116
6Pansios711141018
DataLocalVisitantHoraLlocActa
14 Oct 2018Papis DimecresPansiosJornada 1
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
15 Oct 2018MineirosPuntalsJornada 1
2-3
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
20 Oct 2018Papis DillunsCV Granollers VeteransJornada 1
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
21 Oct 2018CV Sant EsteveAmunt SineraJornada 1
1-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
26 Oct 2018Amunt SineraPansiosJornada 2
3-0
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
acta
27 Oct 2018CV Sant EsteveMineirosJornada 2
0-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
3 Nov 2018CV Granollers VeteransPapis DimecresJornada 2
0-3
Pavelló El Tub – GRANOLLERS
(Granollers)
11 Nov 2018PuntalsPapis DillunsJornada 2
3-0
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
15 Nov 2018Papis DillunsCV Sant EsteveJornada 3
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Nov 2018MineirosAmunt SineraJornada 3
1-3
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
16 Nov 2018Amunt SineraCV Granollers VeteransJornada 4
2-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
18 Nov 2018Papis DimecresPuntalsJornada 3
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
18 Nov 2018PansiosCV Granollers VeteransJornada 3
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
2 Des 2018Papis DimecresMineirosJornada 5
0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
16 Des 2018CV Granollers VeteransPuntalsJornada 5
1-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
16 Des 2018PansiosCV Sant EsteveJornada 5
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
19 Des 2018PuntalsPansiosJornada 4
3-1
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
acta
22 Des 2018Papis DillunsAmunt SineraJornada 5
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
23 Des 2018CV Sant EstevePapis DimecresJornada 4
3-0
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
11 Gen 2019Amunt SineraPuntalsJornada 6
0-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
acta
13 Gen 2019CV Sant EsteveCV Granollers VeteransJornada 6
3-0
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
15 Gen 2019Papis DimecresAmunt SineraJornada 7
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
19 Gen 2019CV Granollers VeteransMineirosJornada 7
3-0
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
26 Gen 2019MineirosPapis DillunsJornada 4
3-0
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
27 Gen 2019PuntalsCV Sant EsteveJornada 7
3-2
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
acta
31 Gen 2019MineirosPansiosJornada 6
3-0
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
2 Feb 2019Papis DillunsPapis DimecresJornada 6
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
3 Feb 2019PansiosPapis DillunsJornada 7
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta

GRUP PLATA – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Academia A76100213
16CV Cabrils74201188
14Canelluns74102179
11Rancios730221413
9Arenal711411418
9Sax Sant Cugat713031215
5Cansios71024718
0CV Ametlla70007221
DataLocalVisitantHoraLlocActa
14 Oct 2018CanellunsSax Sant CugatJornada 2
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
15 Oct 2018Academia ARanciosJornada 1
3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
16 Oct 2018CV CabrilsCanellunsJornada 1
3-1
Cabrils
(Cabrils)
acta
21 Oct 2018CansiosRanciosJornada 2
0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
22 Oct 2018CV AmetllaAcademia AJornada 2
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
28 Oct 2018Sax Sant CugatCV AmetllaJornada 1
3-0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
28 Oct 2018ArenalCansiosJornada 1
3-2
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
acta
30 Oct 2018ArenalCV CabrilsJornada 2
2-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
acta
15 Nov 2018Academia ACanellunsJornada 3
3-1
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Nov 2018Sax Sant CugatArenalJornada 3
3-2
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
15 Nov 2018CV CabrilsCansiosJornada 3
3-0
Cabrils
(Cabrils)
acta
18 Nov 2018CanellunsRanciosJornada 4
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
25 Nov 2018Academia ACV CabrilsJornada 5
3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
30 Nov 2018CansiosCV AmetllaJornada 4
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
30 Nov 2018CV CabrilsSax Sant CugatJornada 4
3-0
Cabrils
(Cabrils)
acta
2 Des 2018ArenalAcademia AJornada 4
2-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
acta
2 Des 2018RanciosCV AmetllaJornada 3
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
16 Des 2018ArenalCV AmetllaJornada 6
3-1
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
acta
18 Des 2018CV CabrilsRanciosJornada 6
3-2
Cabrils
(Cabrils)
acta
31 Des 2018CansiosCanellunsJornada 6
0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
14 Gen 2019CV AmetllaCV CabrilsJornada 7
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
19 Gen 2019Sax Sant CugatCansiosJornada 5
3-2
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
20 Gen 2019RanciosArenalJornada 5
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
22 Gen 2019CanellunsArenalJornada 7
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
26 Gen 2019CV AmetllaCanellunsJornada 5
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
29 Gen 2019Sax Sant CugatAcademia AJornada 6
0-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
31 Gen 2019RanciosSax Sant CugatJornada 7
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
3 Feb 2019Academia ACansiosJornada 7
3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta

GRUP BRONZE – FASE 1

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
19EduVolei75200215
16Premià Vermell75011177
14Destrankis740211610
14Senglars732111810
12Academia B740031412
6Vall d'Hebron72005815
3CV Barberà71006319
0VoleiWiches70007221
DataLocalVisitantHoraLlocActa
14 Oct 2018CV BarberàPremià VermellJornada 1
0-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
15 Oct 2018Academia BVall d'HebronJornada 1
3-1
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
18 Oct 2018EduVoleiVoleiWichesJornada 1
3-0
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
21 Oct 2018DestrankisCV BarberàJornada 2
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
22 Oct 2018SenglarsDestrankisJornada 1
3-2
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
31 Oct 2018Premià VermellAcademia BJornada 2
3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
acta
31 Oct 2018VoleiWichesVall d'HebronJornada 2
0-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
8 Nov 2018EduVoleiSenglarsJornada 2
3-2
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
11 Nov 2018CV BarberàEduVoleiJornada 3
0-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
18 Nov 2018DestrankisVall d'HebronJornada 4
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
19 Nov 2018SenglarsVoleiWichesJornada 3
3-0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
25 Nov 2018Vall d'HebronPremià VermellJornada 3
1-3
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
25 Nov 2018Academia BDestrankisJornada 3
1-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
29 Nov 2018EduVoleiAcademia BJornada 4
3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
30 Nov 2018VoleiWichesPremià VermellJornada 4
0-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
3 Des 2018SenglarsCV BarberàJornada 4
3-0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
15 Des 2018Vall d'HebronEduVoleiJornada 5
0-3
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
16 Des 2018Academia BSenglarsJornada 5
3-1
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
16 Des 2018CV BarberàVoleiWichesJornada 5
3-1
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
16 Des 2018Premià VermellDestrankisJornada 5
3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
acta
22 Des 2018CV BarberàAcademia BJornada 6
0-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
31 Des 2018VoleiWichesDestrankisJornada 6
0-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
acta
31 Des 2018EduVoleiPremià VermellJornada 6
3-0
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
15 Gen 2019Academia BVoleiWichesJornada 7
3-1
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
15 Gen 2019DestrankisEduVoleiJornada 7
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
15 Gen 2019Vall d'HebronCV BarberàJornada 7
3-0
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
20 Gen 2019Premià VermellSenglarsJornada 7
2-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
acta
21 Gen 2019SenglarsVall d'HebronJornada 6
3-0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta

PARTITS 18/19 FASE 2:

GRUP OR

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13CV Granollers Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621
DataLocalVisitantHoraLlocActa
16 Feb 2019Papis DillunsMineirosJornada 1
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
19 Feb 2019CV CabrilsPuntalsJornada 1
2-3
Cabrils
(Cabrils)
acta
28 Feb 2019Academia AAmunt SineraJornada 1
3-1
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
3 Mar 2019CV Granollers VeteransCV Sant EsteveJornada 1
3-0
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
7 Mar 2019MineirosAcademia AJornada 2
3-0
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
8 Mar 2019Amunt SineraPuntalsJornada 2
0-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
10 Mar 2019Academia ACV Sant EsteveJornada 3
1-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
14 Mar 2019CV Granollers VeteransCV CabrilsJornada 2
3-1
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
17 Mar 2019CV Sant EstevePapis DillunsJornada 2
3-1
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
26 Mar 2019CV CabrilsAmunt SineraJornada 3
0-3
Cabrils
(Cabrils)
acta
28 Mar 2019PuntalsMineirosJornada 3
1-3
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
acta
30 Mar 2019MineirosAmunt SineraJornada 4
3-0
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
31 Mar 2019Papis DillunsCV Granollers VeteransJornada 3
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
11 Abr 2019Papis DillunsCV CabrilsJornada 4
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
13 Abr 2019CV Granollers VeteransAcademia AJornada 4
3-2
Pavelló El Tub – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
28 Abr 2019CV CabrilsMineirosJornada 5
0-3
Cabrils
(Cabrils)
acta
28 Abr 2019Amunt SineraCV Sant EsteveJornada 5
1-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
acta
28 Abr 2019Academia APapis DillunsJornada 5
1-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
5 Maig 2019CV Sant EstevePuntalsJornada 4
3-1
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
10 Maig 2019Amunt SineraCV Granollers VeteransJornada 6
3-2
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
acta
12 Maig 2019Academia ACV CabrilsJornada 6
3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
23 Maig 2019PuntalsCV Granollers VeteransJornada 5
3-2
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
acta
25 Maig 2019CV CabrilsCV Sant EsteveJornada 7
0-3
Cabrils
(Cabrils)
acta
25 Maig 2019MineirosCV Granollers VeteransJornada 7
3-0
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
26 Maig 2019CV Sant EsteveMineirosJornada 6
2-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
26 Maig 2019Papis DillunsPuntalsJornada 6
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
3 Jun 2019Amunt SineraPapis DillunsJornada 7
3-0
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
acta
4 Jun 2019PuntalsAcademia AJornada 7
3-0
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
acta

GRUP PLATA

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Pansios75110206
16Papis Dimecres74201198
15Premià Vermell741111711
11Canelluns722121415
8Sax Sant Cugat720231316
6Rancios702231118
5EduVolei702141019
5Arenal71024917
DataLocalVisitantHoraLlocActa
10 Feb 2019Sax Sant CugatRanciosJornada 1
2-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
23 Feb 2019EduVoleiPansiosJornada 1
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
24 Feb 2019ArenalCanellunsJornada 1
1-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
acta
2 Mar 2019CanellunsSax Sant CugatJornada 2
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
10 Mar 2019Premià VermellPapis DimecresJornada 1
2-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
acta
16 Mar 2019RanciosCanellunsJornada 3
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
16 Mar 2019Sax Sant CugatPansiosJornada 3
2-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
17 Mar 2019ArenalPremià VermellJornada 3
3-0
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
17 Mar 2019PansiosArenalJornada 2
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
17 Mar 2019Premià VermellEduVoleiJornada 2
3-1
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
acta
17 Mar 2019Papis DimecresRanciosJornada 2
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
31 Mar 2019EduVoleiPapis DimecresJornada 3
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
31 Mar 2019Premià VermellSax Sant CugatJornada 4
3-1
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
acta
31 Mar 2019PansiosRanciosJornada 4
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
13 Abr 2019Sax Sant CugatEduVoleiJornada 5
3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
14 Abr 2019ArenalPapis DimecresJornada 5
0-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
acta
14 Abr 2019RanciosPremià VermellJornada 5
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
27 Abr 2019CanellunsPansiosJornada 5
0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
27 Abr 2019EduVoleiArenalJornada 4
3-2
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
5 Maig 2019Papis DimecresCanellunsJornada 4
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
12 Maig 2019Papis DimecresPansiosJornada 6
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
12 Maig 2019Premià VermellCanellunsJornada 6
3-0
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
acta
19 Maig 2019ArenalSax Sant CugatJornada 6
0-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
acta
19 Maig 2019EduVoleiRanciosJornada 6
3-2
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
25 Maig 2019CanellunsEduVoleiJornada 7
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
31 Maig 2019Sax Sant CugatPapis DimecresJornada 7
1-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
31 Maig 2019PansiosPremià VermellJornada 7
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
31 Maig 2019RanciosArenalJornada 7
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta

GRUP BRONZE

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
24Academia B96300278
22Cansios96201257
20CV Ametlla951302413
17Destrankis950222015
16Senglars942032212
16CV Cerdanyola940412114
11CV Barberà931051417
6VoleiWiches92007621
3CV Granollers Adults91008524
0Vall d'Hebron90009027
DataLocalVisitantHoraLlocActa
10 Feb 2019DestrankisCV BarberàJornada 2
2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
16 Feb 2019VoleiWichesDestrankisJornada 1
0-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
18 Feb 2019SenglarsVoleiWichesJornada 2
3-0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
24 Feb 2019CV CerdanyolaCansiosJornada 1
2-3
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
acta
25 Feb 2019CV AmetllaVall d'HebronJornada 2
3-0
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
28 Feb 2019CansiosAcademia BJornada 2
1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
3 Mar 2019Vall d'HebronSenglarsJornada 1
0-3
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
9 Mar 2019CV BarberàAcademia BJornada 1
0-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
10 Mar 2019VoleiWichesCV AmetllaJornada 3
0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
10 Mar 2019CV CerdanyolaCV Granollers AdultsJornada 2
3-0
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
10 Mar 2019Academia BDestrankisJornada 3
3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
25 Mar 2019SenglarsAcademia BJornada 4
1-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
27 Mar 2019Vall d'HebronCV CerdanyolaJornada 3
0-3
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
28 Mar 2019CV Granollers AdultsCansiosJornada 3
0-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
30 Mar 2019CV Granollers AdultsCV AmetllaJornada 1
1-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
30 Mar 2019CansiosDestrankisJornada 4
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
31 Mar 2019CV Granollers AdultsVall d'HebronJornada 4
3-0
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
6 Abr 2019DestrankisSenglarsJornada 5
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
10 Abr 2019Vall d'HebronCansiosJornada 5
0-3
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
13 Abr 2019VoleiWichesCV Granollers AdultsJornada 5
3-0
Pavelló El Tub – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
14 Abr 2019CV BarberàSenglarsJornada 3
1-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
14 Abr 2019CV CerdanyolaAcademia BJornada 6
2-3
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
acta
27 Abr 2019CV AmetllaCV BarberàJornada 4
3-0
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
28 Abr 2019CV CerdanyolaVoleiWichesJornada 4
3-0
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
acta
28 Abr 2019Academia BCV AmetllaJornada 5
3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
28 Abr 2019Vall d'HebronVoleiWichesJornada 6
0-3
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
5 Maig 2019DestrankisCV CerdanyolaJornada 7
3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
11 Maig 2019CV AmetllaDestrankisJornada 6
3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
12 Maig 2019CV BarberàCV CerdanyolaJornada 5
0-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
12 Maig 2019CansiosSenglarsJornada 6
3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
12 Maig 2019VoleiWichesCansiosJornada 7
0-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
12 Maig 2019CV BarberàVall d'HebronJornada 7
3-0
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
12 Maig 2019Academia BCV Granollers AdultsJornada 7
3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
14 Maig 2019CV Granollers AdultsCV BarberàJornada 6
0-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
19 Maig 2019CV CerdanyolaSenglarsJornada 8
2-3
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
acta
27 Maig 2019SenglarsCV AmetllaJornada 7
3-2
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
31 Maig 2019CV Granollers AdultsDestrankisJornada 8
1-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
acta
31 Maig 2019Vall d'HebronAcademia BJornada 8
0-3
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
31 Maig 2019VoleiWichesCV BarberàJornada 8
0-3
Virolai Esport Club – BCN
(Barcelona)
1 Jun 2019CV BarberàCansiosJornada 9
1-3
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
4 Jun 2019CansiosCV AmetllaJornada 8
3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
9 Jun 2019CV AmetllaCV CerdanyolaJornada 9
3-2
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
acta
10 Jun 2019SenglarsCV Granollers AdultsJornada 9
21:00
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
14 Jun 2019Academia BVoleiWichesJornada 9
3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
14 Jun 2019DestrankisVall d'HebronJornada 9
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
Fases Finals Lliga 18/19

Desprès de la jornada Final celebrada ahir 16 de Juny a l’Ametlla del Vallès, aquests han estat els resultats finals:

Felicitats a tots i totes !!!

Premis a la veterania:
Grup Or – Juan Alejandro Saseta (St. Esteve)
Grup Plata – Joel Wolleretz (Academia)
Grup Bonze – Josep Jordana (Canellus)

Premis al Fair Play:
Grup Or – Puntals
Grup Plata – Papis dimecres
Grup Bonze – Voleiwiches

Premis MVP final:
Grup Or – Núria Gibert (Vallbona)
Grup Plata – Cristian Figueredo (Academia A)
Grup Bonze – Albert Juncà (Eduvólei)

Classificacions finals 18/19:

Grup Or:
Campió – Vallbona
Subcampió – Puntals
Tercer – Mineiros
Quart – Amunt Sinera
Cinquè – Pansios
Sisè – Papis Dimecres
Setè – Papis Dilluns
Vuitè – Sant Esteve

Grup Plata:
Campió – Acadèmia A
Subcampió – CV Premià
Tercer – Canelluns
Quart – Sant Cugat
Cinquè – Academia V
Sisè – Cansios
Setè – Rancios

Grup Bronze:
Campió – Eduvólei
Subcampió – Arenal
Tercer – CVA
Quart – Destrankis
Cinquè – Senglars
Sisè – Cerdanyola