Informació de Sax Sant Cugat

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
12 Oct 2019 Cansios Jornada 1
G 3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
25 Oct 2019 CV Sant Esteve Jornada 2
G 3-2
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
3 Nov 2019 Canelluns Jornada 3
G 3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
10 Nov 2019 Arenal Jornada 5
P 0-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
30 Nov 2019 Academia V Jornada 4
G 3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
12 Gen 2020 CV Ametlla Jornada 6
G 3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
25 Gen 2020 EduVolei Jornada 7
G 3-0
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
21Arenal77000214
17Sax Sant Cugat75101189
11EduVolei731031414
10Canelluns721221515
8Cansios711321317
7Academia V703131418
5CV Sant Esteve702141119
5CV Ametlla71024919

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *