Informació de Sax Sant Cugat

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
12 Oct 2019 Cansios Jornada 1
G 3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
25 Oct 2019 CV Sant Esteve Jornada 2
G 3-2
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
3 Nov 2019 Canelluns Jornada 3
G 3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
10 Nov 2019 Arenal Jornada 5
P 0-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
30 Nov 2019 Academia V Jornada 4
G 3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
31 Des 2019 CV Ametlla Jornada 6
T.B.A.
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
18 Gen 2020 EduVolei Jornada 7
18:00
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Arenal66000183
11Sax Sant Cugat53101128
8EduVolei521021110
7Canelluns4201197
5CV Sant Esteve40211910
4Cansios50122814
3Academia V50113814
1CV Ametlla40013312

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *