Informació de Puntals

Temporada 18/19 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
19 Feb 2019 CV Cabrils Jornada 1
G 3-2
Cabrils
(Cabrils)
acta
8 Mar 2019 Amunt Sinera Jornada 2
G 3-0
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
28 Mar 2019 Mineiros Jornada 3
P 1-3
Nou Cerdenya
(Barcelona)
acta
5 Maig 2019 CV Sant Esteve Jornada 4
P 1-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
23 Maig 2019 Vallbona Veterans Jornada 5
G 3-2
Nou Cerdenya
(Barcelona)
acta
26 Maig 2019 Papis Dilluns Jornada 6
G 3-1
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
acta
4 Jun 2019 Academia A Jornada 7
G 3-0
Nou Cerdenya
(Barcelona)
acta
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13Vallbona Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *