Informació de Puntals

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
7 Nov 2019 CV Granollers Veterans Jornada 1
G 3-0
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
10 Nov 2019 Premià Jornada 2
G 3-0
Nou Cerdenya – BCN
(Barcelona)
22 Nov 2019 Amunt Sinera Jornada 3
G 3-0
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
30 Nov 2019 Papis Dilluns Jornada 4
P 0-3
Nou Cerdenya – BCN
(Barcelona)
21 Des 2019 Pansios Jornada 6
P 1-3
Nou Cerdenya – BCN
(Barcelona)
11 Gen 2020 Papis Dimecres Jornada 5
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
19 Gen 2020 Academia A Jornada 7
G 3-0
CEM CARMEL
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Pansios63210179
14Puntals74102168
12Papis Dilluns723021713
12CV Granollers Veterans63111149
8Amunt Sinera712131216
7Papis Dimecres52012911
6Academia A601411117
2Premià60024515

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *