Informació de Premià Vermell

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
15 Oct 2019 Academia A Jornada 1
P 2-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
10 Nov 2019 Puntals Jornada 2
P 0-3
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
17 Nov 2019 Papis Dilluns Jornada 3
P 1-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
26 Nov 2019 Pansios Jornada 4
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
31 Des 2019 Amunt Sinera Jornada 6
P 0-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
12 Gen 2020 CV Granollers Veterans Jornada 5
P 0-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
15 Gen 2020 Papis Dimecres Jornada 7
P 0-3
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15Pansios732201712
14Puntals74102178
14CV Granollers Veterans732111711
12Papis Dilluns723021713
11Papis Dimecres730221414
8Amunt Sinera712131216
8Academia A702411419
2Premià Vermell70025521

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *