Informació de Papis Dilluns

Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
16 Feb 2019 Mineiros Jornada 1
P 1-3
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
acta
17 Mar 2019 CV Sant Esteve Jornada 2
P 1-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
31 Mar 2019 Vallbona Veterans Jornada 3
P 1-3
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
acta
11 Abr 2019 CV Cabrils Jornada 4
G 3-1
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
acta
28 Abr 2019 Academia A Jornada 5
G 3-1
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
26 Maig 2019 Puntals Jornada 6
P 1-3
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
acta
3 Jun 2019 Amunt Sinera Jornada 7
P 0-3
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
acta
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13Vallbona Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

 

Link del Club

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *