Informació de Papis Dilluns

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
13 Oct 2019 Papis Dimecres Jornada 1
P 1-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Oct 2019 Academia A Jornada 2
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
17 Nov 2019 Premià Jornada 3
G 3-1
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
30 Nov 2019 Puntals Jornada 4
G 3-0
Nou Cerdenya – BCN
(Barcelona)
22 Des 2019 CV Granollers Veterans Jornada 6
P 1-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
23 Des 2019 Pansios Jornada 5
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
19 Gen 2020 Amunt Sinera Jornada 7
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Pansios63210179
14Puntals74102168
12Papis Dilluns723021713
12CV Granollers Veterans63111149
8Amunt Sinera712131216
7Papis Dimecres52012911
6Academia A601411117
2Premià60024515

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

 

Link del Club

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *