Informació de Pansios

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
21 Oct 2019 Amunt Sinera Jornada 1
G 3-0
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
3 Nov 2019 Papis Dimecres Jornada 2
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
10 Nov 2019 Academia A Jornada 3
G 3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
26 Nov 2019 Premià Jornada 4
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
21 Des 2019 Puntals Jornada 6
G 3-1
Nou Cerdenya – BCN
(Barcelona)
23 Des 2019 Papis Dilluns Jornada 5
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
26 Gen 2020 CV Granollers Veterans Jornada 7
17:00
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Pansios63210179
12CV Granollers Veterans63111149
11Puntals63102138
10Papis Dilluns622021411
7Amunt Sinera612031013
7Papis Dimecres52012911
6Academia A501401114
2Premià60024515

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

 

Link del Club

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *