Informació de CV Sant Esteve

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
20 Oct 2019 Canelluns Jornada 1
G 3-2
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
25 Oct 2019 Sax Sant Cugat Jornada 2
P 2-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
10 Nov 2019 Academia V Jornada 3
G 3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
24 Nov 2019 Arenal Jornada 4
P 1-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
15 Des 2019 CV Ametlla Jornada 5
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
31 Des 2019 EduVolei Jornada 6
T.B.A.
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
15 Gen 2020 Cansios Jornada 7
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Arenal66000183
11Sax Sant Cugat53101128
8EduVolei521021110
7Canelluns4201197
5CV Sant Esteve40211910
4Cansios50122814
3Academia V50113814
1CV Ametlla40013312

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *