Informació de CV Sant Esteve

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
20 Oct 2019 Canelluns Jornada 1
G 3-2
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
25 Oct 2019 Sax Sant Cugat Jornada 2
P 2-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
10 Nov 2019 Academia V Jornada 3
G 3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
24 Nov 2019 Arenal Jornada 4
P 1-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
22 Des 2019 CV Ametlla Jornada 5
P 1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
15 Gen 2020 Cansios Jornada 7
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
19 Gen 2020 EduVolei Jornada 6
P 1-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
21Arenal77000214
17Sax Sant Cugat75101189
11EduVolei731031414
10Canelluns721221515
8Cansios711321317
7Academia V703131418
5CV Sant Esteve702141119
5CV Ametlla71024919

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *