Informació de CV Sant Esteve

Temporada 18/19 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
3 Mar 2019 Vallbona Veterans Jornada 1
P 0-3
Can Bassa Granollers
(Granollers)
acta
10 Mar 2019 Academia A Jornada 3
G 3-1
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
17 Mar 2019 Papis Dilluns Jornada 2
G 3-1
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
28 Abr 2019 Amunt Sinera Jornada 5
G 3-1
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
acta
5 Maig 2019 Puntals Jornada 4
G 3-1
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta
25 Maig 2019 CV Cabrils Jornada 7
G 3-0
Cabrils
(Cabrils)
acta
26 Maig 2019 Mineiros Jornada 6
P 2-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
acta

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13Vallbona Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *