Informació de CV Ametlla

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
13 Oct 2019 Arenal Jornada 1
P 0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
16 Nov 2019 Canelluns Jornada 2
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
24 Nov 2019 Cansios Jornada 4
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
25 Nov 2019 EduVolei Jornada 3
P 1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
22 Des 2019 CV Sant Esteve Jornada 5
G 3-1
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
12 Gen 2020 Sax Sant Cugat Jornada 6
P 1-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
19 Gen 2020 Academia V Jornada 7
P 2-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
21Arenal77000214
17Sax Sant Cugat75101189
11EduVolei731031414
10Canelluns721221515
8Cansios711321317
7Academia V703131418
5CV Sant Esteve702141119
5CV Ametlla71024919

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *