Informació de CV Ametlla

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
13 Oct 2019 Arenal Jornada 1
P 0-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
16 Nov 2019 Canelluns Jornada 2
P 0-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
24 Nov 2019 Cansios Jornada 4
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
25 Nov 2019 EduVolei Jornada 3
P 1-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
15 Des 2019 CV Sant Esteve Jornada 5
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
31 Des 2019 Sax Sant Cugat Jornada 6
T.B.A.
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
15 Gen 2020 Academia V Jornada 7
T.B.A.
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Arenal66000183
11Sax Sant Cugat53101128
8EduVolei521021110
7Canelluns4201197
5CV Sant Esteve40211910
4Cansios50122814
3Academia V50113814
1CV Ametlla40013312

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *