Informació de Cansios

Temporada 18/19 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
12 Oct 2019 Sax Sant Cugat Jornada 1
P 1-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
20 Oct 2019 Academia V Jornada 2
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
27 Oct 2019 Arenal Jornada 3
P 0-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
24 Nov 2019 CV Ametlla Jornada 4
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
2 Des 2019 EduVolei Jornada 5
P 2-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
21 Des 2019 Canelluns Jornada 6
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Gen 2020 CV Sant Esteve Jornada 7
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
21Arenal77000214
17Sax Sant Cugat75101189
11EduVolei731031414
10Canelluns721221515
8Cansios711321317
7Academia V703131418
5CV Sant Esteve702141119
5CV Ametlla71024919

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

 

Link del Club

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *