Informació de Cansios

Temporada 18/19 Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
12 Oct 2019 Sax Sant Cugat Jornada 1
P 1-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
20 Oct 2019 Academia V Jornada 2
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
27 Oct 2019 Arenal Jornada 3
P 0-3
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
24 Nov 2019 CV Ametlla Jornada 4
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
2 Des 2019 EduVolei Jornada 5
P 2-3
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
31 Des 2019 Canelluns Jornada 6
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Gen 2020 CV Sant Esteve Jornada 7
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Arenal66000183
11Sax Sant Cugat53101128
8EduVolei521021110
7Canelluns4201197
5CV Sant Esteve40211910
4Cansios50122814
3Academia V50113814
1CV Ametlla40013312

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

 

Link del Club

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *