Informació de Canelluns

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
20 Oct 2019 CV Sant Esteve Jornada 1
P 2-3
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
3 Nov 2019 Sax Sant Cugat Jornada 3
P 1-3
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
16 Nov 2019 CV Ametlla Jornada 2
G 3-0
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
24 Nov 2019 EduVolei Jornada 4
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Des 2019 Academia V Jornada 5
16:00
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
31 Des 2019 Cansios Jornada 6
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Gen 2020 Arenal Jornada 7
T.B.A.
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Arenal66000183
11Sax Sant Cugat53101128
8EduVolei521021110
7Canelluns4201197
5CV Sant Esteve40211910
4Cansios50122814
3Academia V50113814
1CV Ametlla40013312

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

 

Link del Club

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *