Informació de CV Cabrils

Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
19 Feb 2019 Puntals Jornada 1
P 2-3
Cabrils
(Cabrils)
acta
14 Mar 2019 Vallbona Veterans Jornada 2
P 1-3
Can Bassa Granollers
(Granollers)
acta
26 Mar 2019 Amunt Sinera Jornada 3
P 0-3
Cabrils
(Cabrils)
acta
11 Abr 2019 Papis Dilluns Jornada 4
P 1-3
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
acta
28 Abr 2019 Mineiros Jornada 5
P 0-3
Cabrils
(Cabrils)
acta
12 Maig 2019 Academia A Jornada 6
P 2-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
25 Maig 2019 CV Sant Esteve Jornada 7
P 0-3
Cabrils
(Cabrils)
acta

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13Vallbona Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *