Informació de Amunt Synera

Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
28 Feb 2019 Academia A Jornada 1
P 1-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
8 Mar 2019 Puntals Jornada 2
P 0-3
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
26 Mar 2019 CV Cabrils Jornada 3
G 3-0
Cabrils
(Cabrils)
acta
30 Mar 2019 Mineiros Jornada 4
P 0-3
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
28 Abr 2019 CV Sant Esteve Jornada 5
P 1-3
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
acta
10 Maig 2019 Vallbona Veterans Jornada 6
G 3-2
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
acta
3 Jun 2019 Papis Dilluns Jornada 7
G 3-0
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
acta
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13Vallbona Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *