Informació de Amunt Sinera

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
21 Oct 2019 Pansios Jornada 1
P 0-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
15 Nov 2019 Papis Dimecres Jornada 4
P 1-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
22 Nov 2019 Puntals Jornada 3
P 0-3
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
1 Des 2019 CV Granollers Veterans Jornada 2
G 3-2
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
15 Des 2019 Academia A Jornada 5
G 3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
31 Des 2019 Premià Vermell Jornada 6
G 3-0
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
19 Gen 2020 Papis Dilluns Jornada 7
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15Pansios732201712
14Puntals74102178
14CV Granollers Veterans732111711
12Papis Dilluns723021713
11Papis Dimecres730221414
8Amunt Sinera712131216
8Academia A702411419
2Premià Vermell70025521

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *