Informació de Academia B

Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
28 Feb 2019 Cansios Jornada 2
G 3-1
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
acta
9 Mar 2019 CV Barberà Jornada 1
G 3-0
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
acta
10 Mar 2019 Destrankis Jornada 3
G 3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
25 Mar 2019 Senglars Jornada 4
G 3-1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
acta
14 Abr 2019 CV Cerdanyola Jornada 6
G 3-2
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
acta
28 Abr 2019 CV Ametlla Jornada 5
G 3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
12 Maig 2019 CV Granollers Adults Jornada 7
G 3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
31 Maig 2019 Vall d'Hebron Jornada 8
G 3-0
Pavellò Olimpic Vall d’Hebrón – BCN
(Barcelona)
acta
14 Jun 2019 VoleiWiches Jornada 9
G 3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
24Academia B96300278
22Cansios96201257
20CV Ametlla951302413
17Destrankis950222015
16Senglars942032212
16CV Cerdanyola940412114
11CV Barberà931051417
6VoleiWiches92007621
3CV Granollers Adults91008524
0Vall d'Hebron90009027

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *