Informació de Academia A

Fase 2:

DataOponentHoraLlocActa
28 Feb 2019 Amunt Sinera Jornada 1
G 3-1
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
7 Mar 2019 Mineiros Jornada 2
P 0-3
Pavelló Olímpic La Mina – BCN
(Sant Adrià de Besòs)
acta
10 Mar 2019 CV Sant Esteve Jornada 3
P 1-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
13 Abr 2019 Vallbona Veterans Jornada 4
P 2-3
El Tub Granollers
(Granollers)
acta
28 Abr 2019 Papis Dilluns Jornada 5
P 1-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
12 Maig 2019 CV Cabrils Jornada 6
G 3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
acta
4 Jun 2019 Puntals Jornada 7
P 0-3
Nou Cerdenya
(Barcelona)
acta
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
20Mineiros76100214
16CV Sant Esteve750111710
13Puntals732021711
13Vallbona Veterans731211613
8Amunt Sinera721041114
6Papis Dilluns720051017
6Academia A711141018
2CV Cabrils70025621

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *