Informació de Academia A

19/20 Fase 1:

DataOponentHoraLlocActa
15 Oct 2019 Premià Vermell Jornada 1
G 3-2
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
26 Oct 2019 Papis Dilluns Jornada 2
P 2-3
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
10 Nov 2019 Pansios Jornada 3
P 2-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
13 Des 2019 CV Granollers Veterans Jornada 4
P 2-3
Parquet Granollers
(Granollers)
15 Des 2019 Amunt Sinera Jornada 5
P 2-3
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
19 Gen 2020 Puntals Jornada 7
P 0-3
CEM CARMEL
(Barcelona)
26 Gen 2020 Papis Dimecres Jornada 6
G 3-2
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15Pansios732201712
14Puntals74102178
14CV Granollers Veterans732111711
12Papis Dilluns723021713
11Papis Dimecres730221414
8Amunt Sinera712131216
8Academia A702411419
2Premià Vermell70025521

Podeu Accedir a Temporades o Fases Anteriors AQUI.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *