Calendari Fase 2

Grup A – OR

Jornada 1 (febrer)

CV Cabrils – Puntals

Academia A – Amunt Sinera

Papis Dilluns – Mineiros

AEC Vallbona – CV Sant Esteve

Jornada 2 (primera quinzena març)

Mineiros – Academina A

Amunt Sinera – Puntals

CV Sant Esteve – Papis Dilluns

AEC Vallbona – CV Cabrils

Jornada 3 (segona quinzena març)

Academina A – CV Sant Esteve

Puntals – Mineiros

CV Cabrils – Amunt Sinera

Papis Dilluns – AEC Vallbona

Jornada 4 (primera quinzena abril)

Papis Dilluns – CV Cabrils

CV Sant Esteve – Puntals

Mineiros – Amunt Sinera

AEC Vallbona – Academina A

Jornada 5 (segona quinzena abril)

CV Cabrils – Mineiro

Amunt Sinera – CV Sant Esteve

Puntals – AEC Vallbona

Academina A – Papis Dilluns

Jornada 6 (primera quinzena maig)

Academina A – CV Cabrils

Papis Dilluns – Puntals

CV Sant Esteve – Mineiros

AEC Vallbona – Amunt Sinera

Jornada 7 (segona quinzena maig)

CV Cabrils – CV Sant Esteve

Amunt Sinera – Papis Dilluns

Puntals – Academina A

Mineiros – AEC Vallbona

Grup B – PLATA

Jornada 1 (febrer)

CV Premià – Papis Dimecres

Eduvólei – Pansios

Arenal – Canelluns

CV Sant Cugat – Rancios

Jornada 2 (primera quinzena març)

PansiosArenal

CV PremiàEduvólei

CanellusCV Sant Cugat

Papis DimecresRancios

Jornada 3 (segona quinzena març)

CV Sant CugatPansios

ArenalCV Premià

EduvóleiPapis Dimecres

RanciosCanellus

Jornada 4 (primera quinzena abril)

Papis DimecresCanellus

CV PremiàCV Sant Cugat

EduvóleiArenal

PansiosRancios

Jornada 5 (segona quinzena abril)

ArenalPapis Dimecres

CV Sant CugatEduvólei

Rancios – CV Premià

CanellusPansios

Jornada 6 (primera quinzena maig)

Papis DimecresPansios

CV PremiàCanellus

ArenalCV Sant Cugat

Eduvólei – Rancios

Jornada 7 (segona quinzena maig)

CV Sant CugatPapis Dimecres

CanellusEduvólei

PansiosCV Premià

Rancios – Arenal

Grup C – BRONZE

Jornada 1 (primera quinzena febrer)

CV CerdanyolaCansios

Vallbona Veterans – CVAmetlla

Vall d’Hebrón – Senglars

Voleiwitches – Destrankis

CV Barberà – Acadèmia B

Jornada 2 (segona quinzena febrer)

Cansios – Acadèmia B

Destrankis – CV Barberà

Senglars – Voleiwitches

CVA – Vall d’Hebrón

CV Cerdanyola – Vallbona Veterans

Jornada 3 (primera quinzena març)

Vallbona Veterans – Cansios

Vall d’Hebrón – CV Cerdanyola

Voleiwitches – CVA

CV Barberà – Senglars

Acadèmia B – Destrankis

Jornada 4 (segona quinzena març)

Cansios – Destrankis

Senglars – Acadèmia B

CVA – CV Barberà

CV Cerdanyola – Voleiwitches

Vallbona Veterans – Vall d’Hebrón

Jornada 5 (primera quinzena abril)

Vall d’Hebrón – Cansios

Voleiwitches – Vallbona Veterans

CV Barberà – CV Cerdanyola

Acadèmia B – CVA

Destrankis – Senglars

Jornada 6 (segona quinzena abril)

Cansios – Senglars

CVA – Destrankis

CV Cerdanyola – Acadèmia B

Vallbona Veterans – CV Barberà

Vall d’Hebrón – Voleiwitches

Jornada 7 (primera quinzena maig)

Voleiwitches – Cansios

CV Barberà – Vall d’Hebrón

Acadèmia B – Vallbona Veterans

Destrankis – CV Cerdanyola

Senglars – CVA

Jornada 8 (segona quinzena maig)

Cansios – CVA

CV Cerdanyola – Senglars

Vallbona Veterans – Destrankis

Vall d’Hebrón – Acadèmia B

Voleiwitches – CV Barberà

Jornada 9 (primera quinzena juny)

CV Barberà – Cansios

Acadèmia B – Voleiwitches

Destrankis – Vall d’Hebrón

Senglars – Vallbona Veterans

CVA – CV Cerdanyola