Lliga 19/20 – Fase 2

Resultats i Propers Partits

GRUP OR

DataLocalVisitantHoraLlocActa
15 Mar 2020ArenalPapis DimecresJornada 4
11:00
Club Esportiu Diagonal Mar – BCN
(Barcelona)
15 Mar 2020CV Granollers VeteransPansiosJornada 3
12:45
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
15 Mar 2020PuntalsSax Sant CugatJornada 3
T.B.A.
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
15 Mar 2020Papis DillunsArenalJornada 3
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Mar 2020Papis DimecresAmunt SineraJornada 3
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
31 Mar 2020Sax Sant CugatAmunt SineraJornada 4
T.B.A.
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
31 Mar 2020PansiosPapis DillunsJornada 4
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
31 Mar 2020PuntalsCV Granollers VeteransJornada 4
T.B.A.
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
15 Abr 2020CV Granollers VeteransSax Sant CugatJornada 5
T.B.A.
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
15 Abr 2020Papis DillunsPuntalsJornada 5
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Abr 2020Papis DimecresPansiosJornada 5
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Abr 2020Amunt SineraArenalJornada 5
T.B.A.
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
30 Abr 2020Sax Sant CugatArenalJornada 6
T.B.A.
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
30 Abr 2020PansiosAmunt SineraJornada 6
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
30 Abr 2020PuntalsPapis DimecresJornada 6
T.B.A.
HOLMES PLACES SARDENYA – BCN
(Barcelona)
30 Abr 2020CV Granollers VeteransPapis DillunsJornada 6
T.B.A.
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)

CLASSIFICACIÓ GRUP OR TEMPORADA 19-20 FASE 2:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
6Papis Dimecres2200060
6Puntals2200060
5CV Granollers Veterans2110063
3Pansios2100133
3Amunt Sinera2100144
1Arenal2001126
0Papis Dilluns2000216
0Sax Sant Cugat2000206

GRUP PLATA

DataLocalVisitantHoraLlocActa
8 Mar 2020Academia ACanellunsJornada 4
3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Mar 2020Premià BlauSenglarsJornada 3
12:00
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
15 Mar 2020EduVoleiAcademia AJornada 3
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
15 Mar 2020CanellunsDestrankisJornada 3
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Mar 2020CansiosAcademia VJornada 3
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
31 Mar 2020DestrankisCansiosJornada 4
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
31 Mar 2020Premià BlauEduVoleiJornada 4
T.B.A.
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
4 Abr 2020SenglarsAcademia VJornada 4
15:30
La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
15 Abr 2020EduVoleiSenglarsJornada 5
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
15 Abr 2020CanellunsPremià BlauJornada 5
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Abr 2020CansiosAcademia AJornada 5
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Abr 2020Academia VDestrankisJornada 5
T.B.A.
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
30 Abr 2020SenglarsDestrankisJornada 6
T.B.A.
La Farga Mirasol
(Sant Cugat del Valles)
30 Abr 2020Academia AAcademia VJornada 6
T.B.A.
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
30 Abr 2020Premià BlauCansiosJornada 6
T.B.A.
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
30 Abr 2020EduVoleiCanellunsJornada 6
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)

CLASSIFICACIÓ GRUP PLATA TEMPORADA 19-20 FASE 2:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
9Academia A3300091
6Canelluns3200163
3Premià Blau2100143
3EduVolei2100144
3Cansios2100133
3Destrankis2100134
0Academia V2000216
0Senglars2000206

GRUP BRONZE

DataLocalVisitantHoraLlocActa
8 Mar 2020CV Granollers AdultsAcademia WJornada 2
2-3
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
8 Mar 2020CV CerdanyolaPremià VermellJornada 3
2-3
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
15 Mar 2020CV BarberàCV Sant EsteveJornada 3
T.B.A.
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
15 Mar 2020Academia WMurs Montjuic*Jornada 3
3-0
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Mar 2020CV CastellarCV Granollers AdultsJornada 3
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
15 Mar 2020Premià VermellAcademia WJornada 4
T.B.A.
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
15 Mar 2020CV Sant EsteveCV CerdanyolaJornada 4
T.B.A.
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
15 Mar 2020CV AmetllaCV BarberàJornada 4
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
22 Mar 2020Murs Montjuic*CV CastellarJornada 4
12:30
P. Municipal La Marina – BCN
(Barcelona)
15 Abr 2020Academia WCV Sant EsteveJornada 5
T.B.A.
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Abr 2020CV CastellarPremià VermellJornada 5
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
15 Abr 2020CV Granollers AdultsMurs Montjuic*Jornada 5
T.B.A.
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)
19 Abr 2020CV CerdanyolaCV AmetllaJornada 5
18:00
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
30 Abr 2020Premià VermellCV Granollers AdultsJornada 6
T.B.A.
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
30 Abr 2020CV Sant EsteveCV CastellarJornada 6
T.B.A.
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
30 Abr 2020CV AmetllaAcademia WJornada 6
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
30 Abr 2020CV BarberàCV CerdanyolaJornada 6
T.B.A.
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)

CLASSIFICACIÓ GRUP BRONZE TEMPORADA 19-20 FASE 2:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
7CV Cerdanyola3201083
7Academia W3120094
5CV Ametlla2110062
3CV Barberà1100030
3Premià Vermell2011055
1CV Castellar1001023
1CV Granollers Adults2001126
0CV Sant Esteve1000103
0Murs Montjuic*3000309

Calendari 19/20 – 2ª fase en Pdf:

GRUP OR -FASE2

GRUP PLATA – FASE2

GRUP BRONZE – FASE2


 



OR:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15Pansios732201712
14Puntals74102178
14CV Granollers Veterans732111711
12Papis Dilluns723021713
11Papis Dimecres730221414
8Amunt Sinera712131216
8Academia A702411419
2Premià Vermell70025521

PLATA:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
21Arenal77000214
17Sax Sant Cugat75101189
11EduVolei731031414
10Canelluns721221515
8Cansios711321317
7Academia V703131418
5CV Sant Esteve702141119
5CV Ametlla71024919

BRONZE:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Destrankis74300217
16Senglars75011187
14CV Barberà732111711
14CV Cerdanyola74021179
12Academia W740031211
5CV Castellar71105917
5CV Granollers Adults71024718
0Murs Montjuic*70007021

Descarregueu el model d’ACTA dels partits i així anem unificant l’informació.
TBA= Vol dir que no hi ha data confirmada. La data que apareix es la data límit per jugar aquella jornada.
* = Equip que participa però no puntúa per no cumplir les normes d'edat i/o sexe reglamentaris.

NOVETAT. Us podeu Subscriure al Canal de Telegram per rebre les últimas informacions i resultats.
http://t.me/voleimasterscat