Lliga 19/20 – Fase 1

Comença la Lliga 2019/2020.
Descarregueu el model d’ACTA dels partits i així anem unificant l’informació.
TBA= Vol dir que no hi ha data confirmada. La data que apareix es la data límit per jugar aquella jornada.
* = Equip que participa però no puntúa per no cumplir les normes d'edat i/o sexe reglamentaris.

NOVETAT. Us podeu Subscriure al Canal de Telegram per rebre les últimas informacions i resultats.
http://t.me/voleimasterscat

GRUP OR

Resultats i Partits Propers 15 Dies:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
30 Nov 2019PuntalsPapis DillunsJornada 4
T.B.A.
Nou Cerdenya – BCN
(Barcelona)
1 Des 2019CV Granollers VeteransAmunt SineraJornada 2
AS 3 , CVGV 2
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
13 Des 2019CV Granollers VeteransAcademia AJornada 4
21:00
Parquet Granollers
(Granollers)
14 Des 2019Papis DimecresCV Granollers VeteransJornada 3
20:30
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Des 2019Academia AAmunt SineraJornada 5
18:00
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Des 2019Papis DimecresPuntalsJornada 5
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Des 2019PremiàCV Granollers VeteransJornada 5
T.B.A.
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
15 Des 2019Papis DillunsPansiosJornada 5
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
21 Des 2019PuntalsPansiosJornada 6
16:30
Nou Cerdenya – BCN
(Barcelona)
22 Des 2019CV Granollers VeteransPapis DillunsJornada 6
10:00
Pavelló Can Bassa – GRANOLLERS
(Granollers)

CLASSIFICACIÓ GRUP OR:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
10Pansios42200125
9Puntals3300090
6Papis Dimecres3200175
5Papis Dilluns3110176
4Academia A3012078
2Premià4002259
2Amunt Sinera40103411
1CV Granollers Veterans2001126

GRUP PLATA

Resultats i Partits Propers 15 Dies:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
30 Nov 2019Sax Sant CugatAcademia VJornada 4
MDSC 3 , ACV 1
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
2 Des 2019EduVoleiCansiosJornada 5
EDU 3 , CANS 2
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
15 Des 2019Academia VCanellunsJornada 5
16:00
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Des 2019CV AmetllaCV Sant EsteveJornada 5
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)

CLASSIFICACIÓ GRUP PLATA:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
18Arenal66000183
11Sax Sant Cugat53101128
8EduVolei521021110
7Canelluns4201197
5CV Sant Esteve40211910
4Cansios50122814
3Academia V50113814
1CV Ametlla40013312

GRUP BRONZE

Resultats i Partits Propers 15 Dies:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
30 Nov 2019CV CastellarAcademia WJornada 2
12:30
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)
30 Nov 2019Academia WCV Granollers AdultsJornada 3
ACW 3 , CVGA 0
CEM CARMEL
(Barcelona)
30 Nov 2019SenglarsCV CastellarJornada 4
SENG 3 , CVCa 0
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
30 Nov 2019DestrankisAcademia WJornada 4
T.B.A.
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
14 Des 2019CV BarberàSenglarsJornada 5
19:30
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)
15 Des 2019Academia WCV CerdanyolaJornada 5
16:00
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
15 Des 2019Murs Montjuic*DestrankisJornada 5
DSTK 3 , MM 0
P. Municipal La Marina – BCN
(Barcelona)
15 Des 2019CV CastellarCV Granollers AdultsJornada 5
T.B.A.
Castellar del Vallès
(Castellar del Vallès)

CLASSIFICACIÓ GRUP BRONZE:

PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
10Senglars43010114
9Destrankis41300126
8CV Barberà41210118
6Academia W2200060
5CV Cerdanyola4102189
4CV Granollers Adults4101259
3CV Castellar3100246
0Murs Montjuic*50005015

 

Llista Partits Fase 1 – Organització
Grup A – OR
Jornada 1 (primera quinzena octubre)
VALLBONA VETERANS – PUNTALS
AMUNT SINERA – PANSIOS
PAPIS DIMECRES – PAPIS DILLUNS
ACADEMIA A – PREMIÀ
Jornada 2 (segona quinzena octubre)
PANSIOS – PAPIS DIMECRES
VALLBONA VETERANS – AMUNT SINERA
PAPIS DILLUNS – ACADEMIA A
PUNTALS – PREMIÀ
Jornada 3 (primera quinzena novembre)
ACADEMIA A – PANSIOS
PAPIS DIMECRES – VALLBONA VETERANS
AMUNT SINERA – PUNTALS
PREMIÀ – PAPIS DILLUNS
Jornada 4 (segona quinzena novembre)
PUNTALS – PAPIS DILLUNS
VALLBONA VETERANS – ACADEMIA A
AMUNT SINERA – PAPIS DIMECRES
PANSIOS – PREMIÀ
Jornada 5 (primera quinzena desembre)
PAPIS DIMECRES – PUNTALS
ACADEMIA A – AMUNT SINERA
PREMIÀ – VALLBONA VETERANS
PAPIS DILLUNS – PANSIOS
Jornada 6 (segona quinzena desembre)
PUNTALS – PANSIOS
VALLBONA VETERANS – PAPIS DILLUNS
PAPIS DIMECRES – ACADEMIA A
AMUNT SINERA – PREMIÀ
Jornada 7 (primera quinzena gener)
ACADEMIA A – PUNTALS
PAPIS DILLUNS – AMUNT SINERA
PANSIOS – VALLBONA VETERANS
PREMIÀ – PAPIS DIMECRES
Grup B – PLATA
Jornada 1 (primera quinzena octubre)
CV SANT ESTEVE – CANELLUS
CV SANT CUGAT – CANSIOS
ACADEMIA V – EDUVÓLEI
CVA – ARENAL
Jornada 2 (segona quinzena octubre)
CANSIOS – ACADEMIA V
CV SANT ESTEVE – CV SANT CUGAT
EDUVÓLEI – ARENAL
CANELLUNS – CVA
Jornada 3 (primera quinzena novembre)
ARENAL – CANSIOS
ACADEMIA V – CV SANT ESTEVE
CV SANT CUGAT – CANELLUNS
CVA – EDUVÓLEI
Jornada 4 (segona quinzena novembre)
CANELLUNS – EDUVÓLEI
CV SANT ESTEVE – ARENAL
CV SANT CUGAT – ACADEMIA V
CANSIOS – CVA
Jornada 5 (primera quinzena desembre)
ACADEMIA V – CANELLUNS
ARENAL – CV SANT CUGAT
CVA – CV SANT ESTEVE
EDUVÓLEI – CANSIOS
Jornada 6 (segona quinzena desembre)
CANELLUNS – CANSIOS
CV SANT ESTEVE – EDUVÓLEI
ARENAL – ACADEMIA V
CV SANT CUGAT – CVA
Jornada 7 (primera quinzena gener)
ARENAL – CANELLUNS
EDUVÓLEI – CV SANT CUGAT
CANSIOS – CV SANT ESTEVE
ACADEMIA V – CVA
Grup C – BRONZE
Jornada 1 (primera quinzena octubre)
DESTRANKIS – SENGLARS
CV CERDANYOLA – VALLBONA ADULTS
CV BARBERÀ – FS CASTELLAR
ACADÈMIA W – MURS MONTJUIC
Jornada 2 (segona quinzena octubre)
VALLBONA ADULTS – CV BARBERÀ
DESTRANKIS – CV CERDANYOLA
FS CASTELLAR – ACADÈMIA W
SENGLARS – MURS MONTJUIC
Jornada 3 (primera quinzena novembre)
ACADÈMIA W – VALLBONA ADULTS
CV BARBERÀ – DESTRANKIS
CV CERDANYOLA – SENGLARS
MURS MONTJUIC – FS CASTELLAR
Jornada 4 (segona quinzena novembre)
SENGLARS – FS CASTELLAR
DESTRANKIS – ACADÈMIA W
CV CERDANYOLA – CV BARBERÀ
VALLBONA ADULTS – MURS MONTJUIC
Jornada 5 (primera quinzena desembre)
CV BARBERÀ – SENGLARS
ACADÈMIA W – CV CERDANYOLA
MURS MONTJUIC – DESTRANKIS
FS CASTELLAR – VALLBONA ADULTS
Jornada 6 (segona quinzena desembre)
SENGLARS – VALLBONA ADULTS
DESTRANKIS – FS CASTELLAR
CV BARBERÀ – ACADÈMIA W
CV CERDANYOLA – MURS MONTJUIC
Jornada 7 (primera quinzena gener)
ACADÈMIA W – SENGLARS
FS CASTELLAR – CV CERDANYOLA
VALLBONA ADULTS – DESTRANKIS
MURS MONTJUIC – CV BARBERÀ
———————–

Classificacions finals 18/19:

Grup Or:
Campió – Vallbona
Subcampió – Puntals
Tercer – Mineiros
Quart – Amunt Sinera
Cinquè – Pansios
Sisè – Papis Dimecres
Setè – Papis Dilluns
Vuitè – Sant Esteve

Grup Plata:
Campió – Acadèmia A
Subcampió – CV Premià
Tercer – Canelluns
Quart – Sant Cugat
Cinquè – Academia V
Sisè – Cansios
Setè – Rancios

Grup Bronze:
Campió – Eduvólei
Subcampió – Arenal
Tercer – CVA
Quart – Destrankis
Cinquè – Senglars
Sisè – Cerdanyola