Lliga 19/20 – Fase 1

Comença la Lliga 2019/2020.
Descarregueu el model d’ACTA dels partits i així anem unificant l’informació.
*Recordeu que TBA vol dir que no hi ha data confirmada. La data que apareix es la data límit per jugar aquella jornada.

GRUP OR

Resultats i Partits Propers Dies:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
13 Oct 2019Papis DimecresPapis DillunsJornada 1
18:00
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Oct 2019Academia APremiàJornada 1
T.B.A.
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
18 Oct 2019Amunt SineraPansiosJornada 1
20:30
Pavelló Can Zariquei – ARENYS DE MUNT
(Arenys de Munt)
18 Oct 2019CV Granollers VeteransPuntalsJornada 1
21:30
Pavelló El Tub – GRANOLLERS
(Granollers)

No hi han resultats encara de la lliga 19-20-f1-or.

GRUP PLATA

Resultats i Partits Propers Dies:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
12 Oct 2019Sax Sant CugatCansiosJornada 1
19:30
Pavelló Municipal Valldoreix
(Valldoreix)
13 Oct 2019Academia VEduVoleiJornada 1
16:00
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
13 Oct 2019CV AmetllaArenalJornada 1
16:00
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
20 Oct 2019CV Sant EsteveCanellunsJornada 1
9:00
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
21 Oct 2019EduVoleiArenalJornada 2
21:15
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)

No hi han resultats encara de la lliga 19-20-f1-plata.

GRUP BRONZE

Resultats i Partits Propers Dies:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
13 Oct 2019Academia WMurs MontjuicJornada 1
16:00
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
13 Oct 2019DestrankisSenglarsJornada 1
18:00
Pavelló Fons de les Creus – ARENYS DE MAR
(Arenys de Mar)
15 Oct 2019CV CerdanyolaCV Granollers AdultsJornada 1
T.B.A.
PEM Guiera – CERDANYOLA
(Cerdanyola del Vallès)
15 Oct 2019CV BarberàCV CastellarJornada 1
T.B.A.
Elisa Badia – BARBERÀ DEL VALLÉS
(Barberà del Vallès)

No hi han resultats encara de la lliga 19-20-f1-bronze.

 

Llista Partits Fase 1 – Organització
Grup A – OR
Jornada 1 (primera quinzena octubre)
VALLBONA VETERANS – PUNTALS
AMUNT SINERA – PANSIOS
PAPIS DIMECRES – PAPIS DILLUNS
ACADEMIA A – PREMIÀ
Jornada 2 (segona quinzena octubre)
PANSIOS – PAPIS DIMECRES
VALLBONA VETERANS – AMUNT SINERA
PAPIS DILLUNS – ACADEMIA A
PUNTALS – PREMIÀ
Jornada 3 (primera quinzena novembre)
ACADEMIA A – PANSIOS
PAPIS DIMECRES – VALLBONA VETERANS
AMUNT SINERA – PUNTALS
PREMIÀ – PAPIS DILLUNS
Jornada 4 (segona quinzena novembre)
PUNTALS – PAPIS DILLUNS
VALLBONA VETERANS – ACADEMIA A
AMUNT SINERA – PAPIS DIMECRES
PANSIOS – PREMIÀ
Jornada 5 (primera quinzena desembre)
PAPIS DIMECRES – PUNTALS
ACADEMIA A – AMUNT SINERA
PREMIÀ – VALLBONA VETERANS
PAPIS DILLUNS – PANSIOS
Jornada 6 (segona quinzena desembre)
PUNTALS – PANSIOS
VALLBONA VETERANS – PAPIS DILLUNS
PAPIS DIMECRES – ACADEMIA A
AMUNT SINERA – PREMIÀ
Jornada 7 (primera quinzena gener)
ACADEMIA A – PUNTALS
PAPIS DILLUNS – AMUNT SINERA
PANSIOS – VALLBONA VETERANS
PREMIÀ – PAPIS DIMECRES
Grup B – PLATA
Jornada 1 (primera quinzena octubre)
CV SANT ESTEVE – CANELLUS
CV SANT CUGAT – CANSIOS
ACADEMIA V – EDUVÓLEI
CVA – ARENAL
Jornada 2 (segona quinzena octubre)
CANSIOS – ACADEMIA V
CV SANT ESTEVE – CV SANT CUGAT
EDUVÓLEI – ARENAL
CANELLUNS – CVA
Jornada 3 (primera quinzena novembre)
ARENAL – CANSIOS
ACADEMIA V – CV SANT ESTEVE
CV SANT CUGAT – CANELLUNS
CVA – EDUVÓLEI
Jornada 4 (segona quinzena novembre)
CANELLUNS – EDUVÓLEI
CV SANT ESTEVE – ARENAL
CV SANT CUGAT – ACADEMIA V
CANSIOS – CVA
Jornada 5 (primera quinzena desembre)
ACADEMIA V – CANELLUNS
ARENAL – CV SANT CUGAT
CVA – CV SANT ESTEVE
EDUVÓLEI – CANSIOS
Jornada 6 (segona quinzena desembre)
CANELLUNS – CANSIOS
CV SANT ESTEVE – EDUVÓLEI
ARENAL – ACADEMIA V
CV SANT CUGAT – CVA
Jornada 7 (primera quinzena gener)
ARENAL – CANELLUNS
EDUVÓLEI – CV SANT CUGAT
CANSIOS – CV SANT ESTEVE
ACADEMIA V – CVA
Grup C – BRONZE
Jornada 1 (primera quinzena octubre)
DESTRANKIS – SENGLARS
CV CERDANYOLA – VALLBONA ADULTS
CV BARBERÀ – FS CASTELLAR
ACADÈMIA W – MURS MONTJUIC
Jornada 2 (segona quinzena octubre)
VALLBONA ADULTS – CV BARBERÀ
DESTRANKIS – CV CERDANYOLA
FS CASTELLAR – ACADÈMIA W
SENGLARS – MURS MONTJUIC
Jornada 3 (primera quinzena novembre)
ACADÈMIA W – VALLBONA ADULTS
CV BARBERÀ – DESTRANKIS
CV CERDANYOLA – SENGLARS
MURS MONTJUIC – FS CASTELLAR
Jornada 4 (segona quinzena novembre)
SENGLARS – FS CASTELLAR
DESTRANKIS – ACADÈMIA W
CV CERDANYOLA – CV BARBERÀ
VALLBONA ADULTS – MURS MONTJUIC
Jornada 5 (primera quinzena desembre)
CV BARBERÀ – SENGLARS
ACADÈMIA W – CV CERDANYOLA
MURS MONTJUIC – DESTRANKIS
FS CASTELLAR – VALLBONA ADULTS
Jornada 6 (segona quinzena desembre)
SENGLARS – VALLBONA ADULTS
DESTRANKIS – FS CASTELLAR
CV BARBERÀ – ACADÈMIA W
CV CERDANYOLA – MURS MONTJUIC
Jornada 7 (primera quinzena gener)
ACADÈMIA W – SENGLARS
FS CASTELLAR – CV CERDANYOLA
VALLBONA ADULTS – DESTRANKIS
MURS MONTJUIC – CV BARBERÀ
———————–

Classificacions finals 18/19:

Grup Or:
Campió – Vallbona
Subcampió – Puntals
Tercer – Mineiros
Quart – Amunt Sinera
Cinquè – Pansios
Sisè – Papis Dimecres
Setè – Papis Dilluns
Vuitè – Sant Esteve

Grup Plata:
Campió – Acadèmia A
Subcampió – CV Premià
Tercer – Canelluns
Quart – Sant Cugat
Cinquè – Academia V
Sisè – Cansios
Setè – Rancios

Grup Bronze:
Campió – Eduvólei
Subcampió – Arenal
Tercer – CVA
Quart – Destrankis
Cinquè – Senglars
Sisè – Cerdanyola