Lliga 18/19

Les Fases Finals seran el proper Diumenge 16 Juny.

Queden …

Descarregueu el model d’ACTA dels partits i així anem unificant l’informació.

GRUP OR

Resultats i Partits Propera Setmana:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
10 Maig 2019Amunt SineraVallbona VeteransJornada 6
21:00
Pavelló Can Zariquei – Arenys de Munt
(Arenys de Munt)
12 Maig 2019Academia ACV CabrilsJornada 6
T.B.A.
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
12 Maig 2019CV Sant EsteveMineirosJornada 6
T.B.A.
Sant Esteve de Sesrovires
(Sant Esteve de Sesrovires)
25 Maig 2019CV CabrilsCV Sant EsteveJornada 7
17:00
Cabrils
(Cabrils)
26 Maig 2019Papis DillunsPuntalsJornada 6
12:30
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15Mineiros55000152
12CV Sant Esteve54001127
11Vallbona Veterans43100124
6Papis Dilluns52003911
5Puntals4110288
4Academia A51013713
3Amunt Sinera51004512
1CV Cabrils50014415

GRUP PLATA

Resultats i Partits Propera Setmana:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
12 Maig 2019Papis DimecresPansiosJornada 6
T.B.A.
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
12 Maig 2019PremiàCanellunsJornada 6
T.B.A.
Premià de Dalt
(Premià de Dalt)
12 Maig 2019EduVoleiRanciosJornada 6
T.B.A.
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
19 Maig 2019ArenalSax Sant CugatJornada 6
11:00
Club Esportiu Diagonal Mar
(Barcelona)
25 Maig 2019CanellunsEduVoleiJornada 7
15:00
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
14Pansios54100152
13Papis Dimecres53200154
9Canelluns521111110
6Premià3111086
5Sax Sant Cugat41021810
3Rancios50113614
2Arenal50023614
2EduVolei40103411

GRUP BRONZE

Resultats i Partits Propera Setmana:

DataLocalVisitantHoraLlocActa
11 Maig 2019CVADestrankisJornada 6
18:45
L’Ametlla del Vallès
(L'Ametlla del Vallès)
12 Maig 2019CV BarberàCV CerdanyolaJornada 5
12:30
ELISA BADIA – Barberà del Vallès
(Barberà del Vallès)
12 Maig 2019CansiosSenglarsJornada 6
15:30
Pavello Fons de les Creus – Arenys de Mar
(Arenys de Mar)
12 Maig 2019VoleiWichesCansiosJornada 7
T.B.A.
VIROLAI ESPORT CLUB BARCELONA
(Barcelona)
12 Maig 2019CV BarberàVall d'HebronJornada 7
T.B.A.
ELISA BADIA – Barberà del Vallès
(Barberà del Vallès)
12 Maig 2019Academia BVallbona AdultsJornada 7
T.B.A.
COMPLEX ESPORTIU CEM MUNDET – BCN
(Barcelona)
14 Maig 2019Vallbona AdultsCV BarberàJornada 6
20:30
Can Bassa Granollers
(Granollers)
19 Maig 2019CV CerdanyolaSenglarsJornada 8
17:45
PEM Guiera – Cerdanyola
(Cerdanyola del Vallès)
27 Maig 2019SenglarsCVAJornada 7
21:00
Escola Ferran i Clua – Valldoreix
(Valldoreix)
PTSEquipPJPGPG3-2PP2-3PPSGSP
15Academia B63300188
13CVA54010144
11Cansios53101135
11CV Cerdanyola63021148
9Senglars53002135
8Destrankis520211011
3Vallbona Adults51004412
3VoleiWiches4100339
2CV Barberà40103411
0Vall d'Hebron40004012